"Дивослово"

2018-05-08

Одним з перших літературно-творчих об’єднань, яке виникло 20 років тому на тепличчині є «Дивослово», всі роки працює при Теплицькій Центральній бібліотеці, і з’явилося не на порожньому місці.

Місію Галини Журби, Микити Годованця, Галини Тарасюк, Олега Сенчика, Миколи Бучка, Тетяни Яковенко продовжують як поважні, так і молоді учасники «Дивослова»-члени Національної Спілки письменників України Т.Приймасюк, О.Герасименко, Валентина Тигипко, Раїса Гарбуз, Галина Нарожна, Петро Козачинський, Валентина Кравченко, Михайло Камінський, Олена Павленко, Оксана Скакодуб та інші.
З кожною новою книгою міцніють крила таланту членів «Дивослова». В 2017 р. вийшли книги-друга прозова книга В.Тигипко «Полинове щастя», третя збірка Р.Гарбуз «Дерево пізнання», «Розцілувати землю» Бориса Гевелюка, упорядник В.Тигипко. У видавництві готується до друку четверта книга М. Камінського «Повість про удицький завод, удичан і не тільки…»
На чергове засідання «Дивослова» зі святом прийшли привітати начальник відділу культури і туризму Дмитришин С.О. та директор Теплицької ЦБС Рибак П.Ю. Подякували їм за те, що жменька постійних ентузіастів не дає замулитись духовному джерелу нашого краю та побажали міцного здоров’я, творчого натхнення.
На своєму засіданні «Дивословівці» вирішили, що очолювати літературно-творче об’єднання вдруге буде талановита поетеса, збирач фольклору Тетяна Євменівна Приймасюк.
Хочеться побажати всім міцного здоров’я, нехай слово, рима і мелодія наповнюють Ваші серця натхненням, добром, надією, вірою та любов’ю, а світ навколо стає кращим.

/Files/images/a6/DSCN6506.JPG

/Files/images/a6/DSCN6514.JPG