«Галина Журба - історія та сучасність»

2013-12-30

30 грудня 2013 року в приміщенні центральної бібліотеки в рамках свята «Слово Галини Журби» - до 125 річчя від дня її народження, відбувся круглий стіл «Галина Журба - історія та сучасність».
Відкрив захід перший заступник голови Теплицької РДА Ніколайчук А.В., який наголосив на великому значенні постаті Г. Домбровської (Журби) для району, де вона народилась та для всієї літературної громадськості світу.
В обговоренні взяли участь заступник голови НСПУ Каменюк М.Ф., голова Вінницької організації НСПУ - Гордійчук П.Г.
Дуже глибоко, а головне цікаво про своє дослідження творчості письменниці розповідали заступник голови Теплицької РДА Ковтун А.Г. та учитель історії Соболівської ЗОШ Уманець В.О.
Не могло обійтись свято без знаних в районі краєзнавців Фурдика І.К. та Шевченко М.К., а також були присутні помічники народного депутата Заболотного Г.М. - Терінчик І.М. та Добровольський В.О., запрошено інтелігенцію району.
Всі вітали центральну бібліотеку з присвоєнням їй імені Галини Журби.
Круглий стіл «Галина Журба - історія та сучасність» отримав високу оцінку Каменюка М.Ф., який відзначив академічний рівень проведення заходу.

/Files/images/PC300019.JPG

/Files/images/PC300021.JPG