"Аптека душ людських" (Всеукраїнський день бібліотек)

2012-09-27

/Files/images/DSCN5498_t[1].jpg

Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова – головне завдання в роботі бібліотекарів. 30 вересня свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Професійне свято – це завжди є своєрідним підсумком зробленого, досягнутого. Начальник відділу культури і туризму Прокопенко Віктор Володимирович привітав присутніх зі святом і вручив почесну грамоту від Вінницької обласної адміністрації та Обласної Ради, де нагороджують колектив Центральної районної бібліотеки за сумлінну працю, високий професіоналізм і 65- річчя від дня створення закладу, та подяку від обласного управління культури і туризму за участь в обласному конкурсі творчих заходів, програм і проектів бібліотек «Світло провінції».

Також були вручені грамоти від районної державної адміністрації та районної ради:

- колективу ЦРБ за участь і перемогу в проекті програми «Бібліоміст» та сільських бібліотекарів зав. філіалом с. Соболівка Вінжіцька А.В., с. Кивачівка Поштарук В.М., бібліотекар с. Пологи Куцак Н.В.;

- за пошукову роботу і написання історії бібліотек грамоту отримали зав. філіалом с. Метанівка Пащенко В.О.,бібліотекарі с. Завадівка Захарчук Л.І., с. Веселівка Неживляк К.П.;

- за поповнення бібліотечного фонду бібліотекар с. Бджільна Жарій О.С.;

- бібліотекарям : Годованюк О.М. с. Залужжя, Данилюк А.І. с. Стражгород за написання історії своєї родини;

- за активну участь у концертній діяльності народного ансамблю української пісні «Вишня» зав.клубом –бібліотекою Гогія Л.В. с. Лозовата.

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації висловлює щиру вдячність:

- за створення «Особливого клімату бібліотеки» бібліотекарям Кусюк В.М., с. М. Мочулка, Зятін Н.Г. с. Побірка;

- за ефективне обслуговування користувачів бібліотеки зав. філіалом с. Степанівка Слободян Т.Л.;

- за багаторічну працю бібліотекарям ЦРБ Ткачук Р. А., Решетник Н.Т. с. Орлівка, Мельник Л.В. с. Росоша;

- колективу районної бібліотеки для дітей за ефективне задоволення запитів читачів – дітей.

До цього дня в бібліотеці влаштовано книжкову виставку "Книга - скарбниця мудрості та знань". Перед початком свята демонструвався відеофільм "Храм храниттелів мудрості"./Files/images/DSCN5442.JPG/Files/images/DSCN5460.JPG/Files/images/DSCN5430.JPG

Всяке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Не виняток і наш день. Гарні теплі, щирі вітання прозвучали від колег районного Будинку культури.