Флешмоб "Бібліотек@ майбутнього"

2015-09-29

/Files/images/фото картинки.jpg

29 вересня працівниками Теплицької центральної бібліотеки було проведено флешмоб «Бібліотек@ майбутнього» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Ми служимо людям у світському храмі
І совість століття пронизує нас.
А мудрість і правда розтоплять і камінь
Все –людям, життю, і ніщо про запас.

На нашій землі книга, бібліотека користуються віддавна великою шаною і любов’ю, історія України невіддільна від історії бібліотек. Книгозбірні відіграли важливу роль в розвитку цивілізацій. Сьогодні - це інформаційні, культурні, освітні заклади, великий внесок яких у розвиток вітчизняного державотворення, освіти, науки і культури, - безцінний.
Указом президента України від 14 травня 1998р. 30 вересня оголошено Всеукраїнським днем бібліотек, метою якого є підвищення ролі книги у суспільному та культурному житті, привертання уваги. Широкої громадськості до проблем бібліотек, до потреб і соціального статусу бібліотекарів.
Свято бібліотек – це передовсім, свято книги, Великдень нашого духу, що починається із Сковороди та Котляревського, духу, що вийшов із «Кобзаря» Шевченка, через святий «Собор» Гончара і чорну голгофу Стуса, катівні Олени Теліги і душевний біль Ліни Костенко.
Сьогодні наша бібліотека – це центр відпочинку і духовності, частими гостями якої є талановиті поети, письменники, музиканти, і просто цікаві особистості. Та найбільше чим пишається бібліотека нині – це нашим читачем. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити і інтереси.
Ведучими свята були Раїса Ткачук, Тетяна Гелетюк. Свято відбувалося на площі перед Будинком культури.
Свої вітання і вдячність висловила активна читачка Лілія Подолян – лідер учнівського самоврядування містечка «Веселкове» районного Будинку дитячої творчості. Активними учасниками свята була зразкова вокальна студія «Перлинка» керівник Валентина Марчук.
Продовженням заходу була робота бібліо – кафе. Де відбулась дегустація літературних новинок та нових форм бібліотечних послуг з запашною кавою та печивом.
Не оминайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки.
Нема прекрасніших доріг,
Ніж, в цей вселюдський храм науки

/Files/images/88 - копия.jpg/Files/images/9 - копия.jpg/Files/images/8.jpg/Files/images/3 - копия.jpg