День Перемоги.

2017-05-09

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни 1939-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу –його битва, його перемога над фашистами.

З нагоди Дня пам’яті та примирення та 72- ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля Меморіалу слави в центральному парку пройшов урочистий мітинг та концерт.

Працівниками центральної бібліотеки організована історико-краєзнавча виставка «Мій край, моя історія жива».

Велику увагу користувачів бібліотеки привертає оформлена в бібліотеці виставка-хроноскоп «Знов вічний вогонь опікає серця».

/Files/images/den_peremogi/P5090072.JPG

/Files/images/den_peremogi/P5090093.JPG

/Files/images/den_peremogi/image (1).jpg

/Files/images/den_peremogi/image (2).jpg/Files/images/den_peremogi/image (3).jpg/Files/images/den_peremogi/image (4).jpg/Files/images/den_peremogi/image.jpg