«Україна – серце Європи». (книжково-ілюстративна виставка)

2017-05-12

Україна –єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи.

Багаторічний досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День став справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Саме з такою метою в читальному залі організована книжково-ілюстративна виставка «Україна – серце Європи». Перегляд представленої літератури допоможе відвідувачам бібліотеки більше дізнатися про ЄС та зрозуміти місце України в європейському просторі.

В районній дитячій бібліотеці для учнів 9 –х класів проведено інформаційну годину « Європейський союз: чи є в України перспективи?».

/Files/images/vropa_2017/P5120010.JPG/Files/images/vropa_2017/P5120014.JPG