"Данина пам’яті втраченим поколінням" ( книжкова виставка)

2017-05-19

На цьому дні відзнака чорна

Щоб нагадати нам щемливо

Про літ страшних жорстокі жорна

І людських доль нелюдське мливо…

…Бо час хоч пам'ять захистити

Про них, ростріляних по Списку!

Жаль епітафій не вмістити

Всіх на одному обеліску.

Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму.

Нині особливо гострим є усвідомлення того, що нам усім, а особливо молоді, як ніколи потрібна правда історії, якою б вона не була. З цією метою в центральній бібліотеці, бібліотекарем читального залу Гелетюк Т.В. організовано книжкову виставку «Данина пам’яті втраченим поколінням».

Запрошуємо до ознайомлення з представленою літературою, вона стане в нагоді і вчителям і учням, і студентам, і науковцям, і всім, хто цікавиться історичним минулим нашої країни, нашого народу. Це данина пам’яті тим поколінням, втраченим, але не скореним, завдяки яким наш народ вистояв і будує свою незалежну державу.

/Files/images/rejim/P5190038.JPG