"Незламний фронт доблесті й відваги" (година історичної пам’яті до Дня партизанської слави)

2017-09-22

З року в рік яскраво палає вогник людської пам’яті, палає дужче за полум’я Вічного вогню, бо саме він є справжнім, щирим і незгасимим. Сучасники покликані берегти спогади про уславлених воїнів і героїв безіменних, із вдячністю дбати про ветеранів, які є уособленням мужності й стійкості духу.

До Дня партизанської слави працівниками Теплицької ЦБ проведено годину історичної пам’яті «Незламний фронт доблесті й відваги». На захід були запрошені учні Теплицького аграрного ліцею з вчителями Білик І.М., Дяченко М.М. та гості з сусіднього Гайсинського району села Краснопілки школярі на чолі з заступником директора з виховної роботи Микитенко Н.В. та Косенко Н.Я.- завідувачкою шкільним музеєм бойової слави.
Присутні мали змогу ознайомитися з виставкою експонатів «Дорогами вогняних літ» музею історії та етнографії Тепличчини, організованою директором Сафоновою Г.В. на якій представлені предмети зброї і облаштування часів Другої Світової війни та фрагменти зброї привезених з зони АТО.
Доповненням до заходу стала виставка-спомин «Пам’ятай! Ти нащадок своїх героїв!».
Віддаючи шану загиблим землякам-партизанам присутні поклали квіти на братську могилу біля Меморіалу слави, та до пам’ятника легендарного партизанського ватажка А.К.Микитенка.

/Files/images/partizani_2017/P9210002.JPG/Files/images/partizani_2017/P9210005.JPG/Files/images/partizani_2017/P9210011.JPG

Продовження на сайті https://www.facebook.com/teplbibl