«Творчі перлини Г. Тарасюк». (літературне досьє)

2017-11-07

Чи є в Україні сущій претенденти на нобелівську премію? Є! Це-Галина Тарасюк–поет, прозаїк, літературний критик, перекладач.

Кожен її прозовий твір-то свято для читача: тонкий знавець рідної мови, вона чарує нас розмаїттям сюжетів, оригінальним художнім стилем, неудаваною тривогою про невирішені, болючі, часто державної ваги, проблеми…

Поціновувачі відзначають її унікальний талант.

Багатство тематики творів прозаїка приємно дивує і вражає:це–історичне минуле і сучасність, мистецтво, проблема пам’яті своєї історії, життя митців, інтелігенції, проблеми справжнього і «совкового» патріотизму, мораль сучасних керманичів різних рангів, проблеми українських заробітчан- нелегалів, сімейного виховання, збереження народних звичаїв, проблема батьківства і материнства, наслідки Чорнобильської катастрофи, доля жінки за різних часів і сьогодні, зокрема, проблема вірності в коханні і сімейному житті, проблема доброти, якої нині так мало.
З 1 вересня по 31 жовтня тривало подання літературно-мистецьких творів на розгляд комітету з національної премії України імені Тараса Шевченка -2018 року.
Серед 20 імен учасників конкурсного відбору в області літератури, публіцистики та журналістики оприлюднених на офіційному сайті Комітету ім’я нашої землячки, яка народилася в с. Орлівка, а нині проживає в Києві.
В Теплицькій ЦБ проведено літературне досьє «Творчі перлини Г. Тарасюк» та оформлено викладку літератури «Духовні обрії Галини Тарасюк».
З цієї нагоди бібліограф–краєзнавець виступила по місцевому радіо.

/Files/images/tarasyuk/23215585_548838545457309_5658701878231846737_o.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi