«Там, де єдність, там і сила». (День Соборності України)

2018-01-22

/Files/images/a/133514548_VSobornaUkraSnaV191920171.jpg

22 січня-День Соборності України, свято створення Незалежної Української Народної Республіки. Важливою подією на шляху до соборності став акт Злуки усіх українських земель в єдину самостійну державу, якому присвячені книжкові виставки «Злука: дзвони єднання» та «Історія України в художньому слові».

Видання, представлені на виставках розповідають про велике значення для вітчизняної історії існування УНР, Центральної Ради, про об’єднавчу місію Акту Злуки, його вплив на національне самоусвідомлення українців у минулому і сьогодні.

Цього дня працівниками центральної бібліотеки проведена історична година «Там, де єдність, там і сила» для учнів Теплицького аграрного ліцею (вчитель Дяченко М.М.)

Із вступним словом виступила директор Теплицької ЦБС Рибак П.Ю. Звучали слова вітання з державним святом начальника відділу культури і туризму Дмитришина С.О.

Присутні здійснили екскурс в минуле століття. Адже, вшанування творців Акту Злуки-це не тільки суспільна потреба, а й моральний обов’язок-берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності та державності.

Запрошуємо всіх краян, кому не байдужа наша історія, до бібліотеки ознайомитися з книжковими виставками.

/Files/images/a/DSCN6157.JPG

/Files/images/a/DSCN6159.JPG