«Театр: традиції, історія сьогодення» (викладка літератури)

2018-03-27

/Files/images/a11/images.jpg

27 березня –Міжнародний день театру.
Міжнародний день театру-є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів. Театр-це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури.
Усім відомий вислів Уільяма Шекспіра-«Весь світ-театр, а люди в ньому -актори...» коротко і як найповніше характеризує зв’язок театру з реальним життям.
Історія театру-це історія людського творчого дару, здібностей, таланту. Український театр завжди був формою виявлення культурно-національного життя народу.
Неможливо в цей день не згадати Леся Курбаса. Він творив національний модерний театр. Головним мірилом в цьому театрі була Людина і її віковічний пошук духовності…
За роки незалежності в Україні з'явилося багато нових театрів, зростає інтерес до народного та вуличного театру. Українське драматичне мистецтво дедалі активніше інтегрується в європейський культурний простір. Світове визнання здобув театральний режисер Роман Віктюк, творчість якого стала вагомим внеском у світову театральну естетику кінця 20 століття. Відомий далеко за межами України й інший український режиссер-Андрій Жолдак. Низка талановитих акторів українського театру, Богдан Ступка, Ада Роговцева, Анатолій Хостікоєв, Ольга та Наталя Сумські стали кумирами для декількох поколінь українських глядачів.
Для прихильників театрального мистецтва та для відвідувачів бібліотеки у читальному залі оформлено викладку літератури «Театр: традиції, історія сьогодення» та проведено хвилини мистецтва «Театр-дзеркало душі».

/Files/images/a11/29064105_613716438969519_6522592735912780952_o.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 443

Коментарi