Тематична експозиція «Історія Голокосту в Україні»

2019-01-26

Це Голокост –всього одне лиш слово,
Та його сенс- пекучий болі жар,
Вбивали всіх!...старого і малого,
Мало хто життя порятував

Щорічно 27 січня ми відзначаємо Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Допоки жива людська пам'ять трагедію Голокосту слід згадувати із жахом. Людство мусить не забувати про мільйони ні в чому не винних євреїв і представників інших меншин, про чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено варварськими методами і віддавати їм належну шану.
Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам’яті і відстоювати гідність людини. Темою цього дня є вічна пам'ять і зобов’язання докласти зусиль до недопущення геноцидів і злочинів проти людяності.
З метою збереження пам’яті про цю жахливу трагедію у бібліотеці оформлена тематична експозиція «Історія Голокосту в Україні». Тут представлена література, яка знайомить користувачів бібліотеки з трагічною історією єврейського народу.

/Files/images/2017_nezalejnst/P1240072.JPG

/Files/images/2017_nezalejnst/P1240077.JPG