Виставка-екскурсія «Відлуння глибокої давнини».

2019-07-31

У житті кожного народу є особливі події, які містять у собі глибинний зміст його духовного та історичного значення. Такою подією стало хрещення Київської Русі рівноапостольним князем Володимиром, якій у цьому році виповнилося 1031 рік. З цією подією почався новий відлік часу існування нової християнської держави – могутньої, знаної та шанованої. Хрещення Русі сприяло прийняттю нових державних законів, а також внесло в життя народу вищу мораль, ідеали та культуру.
Тож звернімо свій погляд до сивої давнини, коли в 988 р. рівноапостольний князь Володимир Великий започаткував нову добу в історії Київської Русі, здійснивши священне хрещення. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з матеріалами виставки-екскурсії «Відлуння глибокої давнини» яка розкривається за розділами :
- Хрещення Русі – духовний стержень нашої культури;
- Князь Володимир – хреститель Київської Русі;
- Скарби православ'я;
- Наші духовні обереги – храми України.
Тут представлені твори, що відображають здійснення цього складного історичного процесу, розповідають про історію, традиції християнства, його розвиток в Україні, про життя та діяльність князя Володимира Великого, художня та довідкова література. Виставка експонується на двох стелажах в приміщенні Теплицької ЦБ.
Сподіваємось, що віра допомагатиме протистояти незгодам та даруватиме кожному святе почуття любові і злагоди.

/Files/images/8_bereznya/67466590_930979063909920_7345051438084521984_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi