2020-07-08

/Files/images/2020__rk/Безымянный(13).jpg

Теплицька центральна бібліотека запрошує переглянути підбірку книг «Невтомний шукач нового» до 120-річчя від дня народження Юрія Смолича, українського письменника, журналіста, театрального критика.
Він народився 8 липня в Умані, в родині вчителя. Маленьким хлопчиком не раз із батьками бував у Софіївці. Дитячі враження від уманського диво-саду назавжди лишилися в пам’яті і пізніше вилилися на папір у автобіографічній повісті «Дитинство». Життя його було дивовижним, буремні юнацькі роки провів під стягами Української Народної Республіки, а завершив земний шлях у званні Героя Соціалістичної Праці. Дійсний Голова правління Спілки Письменників України (1971-1973), секретар правління СП СРСР (1971-1976). Делеґат з'їздів КПУ, профспілок УРСР, депутат Верховної Ради УРСР кількох скликань. Лауреат багатьох міжнародних, урядових республіканських і всесоюзних нагород.

/Files/images/2020__rk/P7060166.JPG