Чергове засідання літературно- творчого об'єднання "Дивослово"

2013-11-08

8 листопада 2013 року в приміщенні Теплицької центральної бібліотеки відбулось святкове засідання літературно – творчого об’єднання «Дивослово» присвячене Дню писемності та мови та на виконання ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин.

Свято відкрив начальник відділу культури і туризму Прокопенко В.В. та директор Теплицької ЦБС Рибак П.Ю. Адже в складі об’єднання є представники трьох національних меншин.

/Files/images/PB080029.JPG

Присутніх зворушила розповідь члена літературно –творчого об’єднання «Дивослово» М. Каменського про його нелегкий життєвий шлях та прозвучали в авторському виконанні вірші. Слухачі тепло сприйняли виступи керівника «Дивослова» О. Герасименко, гумористки Р. Гарбуз та піснярки Г. Нарожної. Присутні ще довго перебували під враженням проведеного заходу.

/Files/images/PB080028.JPG

/Files/images/PB080042.JPG