/Files/images/9.JPG

Коротка історія Теплицької ЦБС

Теплицька ЦРБ розпочала свою роботу в 1947 році. Фонд становив 726 книг, які були зібрані в жителів Теплика. Згодом фонд почав поповнюватись за бюджетні кошти. В 1961 році бібліотека розмістилась в новозбудованому РБК, було відкрито читальний зал, відділ комплектування та обробки літератури, РДБ знаходиться в іншому приміщенні.

В 1979 році проведено централізацію бібліотек Теплицького району, відкрито кафедру по обслуговуванню юнацтва. Першим директором ЦБС була Гевко О.Я. Бібліотека щорічно обслуговує понад 3 тис. користувачів, фонд становить – понад 460 тис. примірників видань.

Близько 10 років бібліотека знаходилась в аварійному приміщенні, лише в 2010 році було проведено капітальний ремонт, закуплено нові стелажі, столи, стільці, телевізор.

В 2011 році районна рада виділила кошти на придбання 2 комп’ютерів, проектора з екраном. Меценатом бібліотеки, директором Теплицького комбінату хлібопродуктів - Федоришиним О.І., подаровано ноутбук.

Комп’ютери підключено до мережі Інтернет.

Популярністю серед користувачів користуються клуби за інтересами: «Мала академія українознавства» - для юнацтва, «Дім в якому зігріваються серця», літературно-мистецьке об’єднання «Дивослово», народний ансамбль української пісні «Вишня».

В 2012 році бібліотеки району знову централізувалися в одну систему – 28 сільських бібліотек, взяли участь в проекті Програми Бібліоміст та здобули перемогу.

Проведено реконструкцію електромережі для підключення нових комп’ютерів в ЦРБ, Кивачівському, Пологівському, Соболівському сільських філіалів, за спонсорські кошти закуплено столи для комп’ютерів, зроблено капітальний ремонт в Кивачіському сільському філіалі, поточний в ЦРБ та собрлівському сільському філіалі.

В ЦРБ та РДБ працює 15 бібліотекарів, в цілому по системі – 42 працівники. Колектив дружний і творчий, має багато задумів та планів.

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi