Культурно-патріотична акція «Миру тобі, земле моя!»

2015-04-07

7 квітня виїзна бригада районного Будинку культури разом з народним аматорським колективом Теплицької ЦБС «Вишня» (керівник О. Лукава) побували в Росошанському сільському Будинку культури з культурно-патріотичною акцією «Миру тобі, земле моя!», яка присвячена 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, 70-й річниці завершення Другої світової війни та благодійним патріотичним проектом «Тепличчина за мир та єдність України» в підтримку воїнів-земляків АТО.

Це не перший захід такого плану. Це благодійна акція супроводжується зборомкоштів воїнам в зоні АТО і кожна гривня виручена під час концертів використається напотреби бійців.

Голова Росошанської територіальної громади Гаврилюк Діна Дмитрівна подякувала всім учасникам за активну життєву позицію, побажавши мирного неба для нашої неньки-України. Приємно відзначити, що під час концерту в селі Росоша було зібрано2562грн.благодійних коштів.

/Files/images/SI855818.JPG