«Сонце української музики». ( Експрес-інформація присвячена 175 –річчю з дня народження українського композитора, піаніста, диригента, педагога, збирача пісенного фольклору, громадського діяча Миколи Віталійовича Лисенка)

2017-03-22

І поки живе Україна, житиме й Лисенко,

Житиме невмирущою славою в серцях свого народу.

В.Щепотьєв

Експрес-інформацію «Сонце української музики» присвячену 175 –річчю з дня народження українського композитора, піаніста, диригента, педагога, збирача пісенного фольклору, громадського діяча Миколи Віталійовича Лисенка проведено 22 березня в Теплицькій ЦБ.
Бібліотекар читального залу Гелетюк Т.В. ознайомила присутніх з основними рисами творчості цікавими та маловідомими фактами з життя про цінний вклад у вітчизняну науку про народну музичну творчість.
Глибокий патріотизм, народність і реальність-основні риси творчості Лисенка.
На цих благородних засадах виховувались і продовжували почату Лисенком справу його найближчі послідовники –К.Стеценко, М.Леонтович, Я.Степовий.
Під впливом М.В. Лисенка формувалась і розвивалась творчість українських композиторів-Л.Ревуцького, С.Людкевича, Г.Верьовки, П.Козицького, П.Майбороди, Г.Жуковського, А. Свечнікова.
На завершення прозвучав твір М.В.Лисенка «Молитва за Україну» (Боже, великий, єдиний).