Поетична зустріч з Михайлом Кузьмичем Камінським «Вертаюсь подумки в літа свої далекі».

2017-05-06

/Files/images/kamnskiy/image (1).jpg6 травня в читальній залі пройшла поетична зустріч з Михайлом Кузьмичем Камінським «Вертаюсь подумки в літа свої далекі», автором трьох книг «Вечная боль души», «Гвоздики на снігу», «Детдомовцы из Сум». Він – найстарший, найпочесніший член літературно-мистецького об’єднання «Дивослово».

Цими днями йому виповнилося 87 років. Символічно, що День народження Михайла Камінського святкується близько коло Дня Перемоги. Адже в житті він завжди переможець. Коли вибілює скроні сивина, коли лягає на плечі тягар прожитих років, коли починаєш усвідомлювати, що літа повернули на осінь…, на зиму, все частіше приходять спогади з минулого: дитинство, юність, молоді роки. Сьогодні працівники бібліотеки, члени літературно-мистецького об’єднання, молоде покоління, всі присутні поринули в них.

Вітали Михайла Кузьмича колеги по перу, працівники бібліотеки, друзі. Хочеться побажати йому нових творчих злетів, цікавих тем. І хай «Вечная боль души» втамовується любов’ю і теплом дружини, дітей, онуків, близьких людей, знайомих.

До цього дня в бібліотеці оформлено перегляд літератури «Душі неопалима купина» .

/Files/images/kamnskiy/image (2).jpg

/Files/images/kamnskiy/image (3).jpg/Files/images/kamnskiy/image (4).jpg/Files/images/kamnskiy/image (6).jpg/Files/images/kamnskiy/image.jpg