«Пам'ять, яка болить 27 років"

2013-04-25

... Вже лелека не в’є там гніздечко,

Не лунає там пісня і сміх,

Наче сироти стали містечка

Без людей нерозумних своїх…

Наближається чергова річниця чорнобильської катастрофи - двадцять сьома. Слово «Чорнобиль», яке до катастрофи було назвою невеличкого українського села на Поліссі - зі свіжим повітрям і фруктовими садами - досі оцінюється в нашій свідомості з чорним кольором, що тягнеться трагічним шлейфом з минулого сторіччя до сьогодення. А сучасне (на той час) місто Прип’ять з дитячими садками, школами, бібліотеками, магазинами, лікарнями – перетворилось і залишається містом - привидом яке знаходиться в епіцентрі 30 –кілометрової «зони відчуження».

25 квітня 2013р. в Центральній районній бібліотеці на День пам’яті «Пам'ять, яка болить 27 років» зібрались студенти другого курсу Професійного аграрного ліцею.

/Files/images/DSCN6204.jpg

Продемонстровано документальний відео - фільм зі зворушливими кадрами перших хвилин аварії.

Захід проходив з відео слайдами страшних подій підготовленими бібліотекарем Надкирничною Ю.С.

Бібліотекар читального залу Гелетюк Т.В. провела бібліографічний огляд літератури на тему «Чорнобиль: біль пам’яті».

/Files/images/DSCN6224.jpg

День пам’яті переніс у ті часи, коли їх батьки були майже такого самого віку, як вони сьогодні. Дай Бог, щоб сьогоднішня молодь і наступні покоління дізнавались про все це тільки зі спогадів, літератури та інших джерел інформації. І нехай атом буде тільки мирним - на благо людства!

/Files/images/DSCN6232.jpg