#Ірен_Роздобудько #Літературний_портрет #Творчість_крізь_призму_душі_та_серця

2022-11-02

До 60-річчя від дня народження української журналістки, письменниці, сценаристки, поетеси Ірен Роздобудько центральна бібліотека презентує літературний портрет «Творчість крізь призму душі та серця».

Ірен Роздобудько – талановита письменниця, що творить історію сучасної української літератури. Авторка понад 25 книг для дорослих та дітей, лауреатка багатьох конкурсів та премій, зокрема конкурсу «Коронація слова». Окрім цього, художній фільм «Ґудзик», який зняли за її сценарієм отримав у 2008 році на XIII Міжнародному телефестивалі у Чорногорії нагороду за кращий сценарій.
Її твори підійдуть самому широкому колу читачів. Кожен знайде в них щось для себе, а детально описані характери персонажів дозволяють щиро їм співпереживати і уважно стежити за поворотами сюжету.
Літературна діяльність письменниці - це історії про людей і для людей, написані людиною з багатим життєвим досвідом.
Якщо вам близька сучасна українська література, то запрошуємо Вас до центральної бібліотеки.

Посилання на відео: