ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ УБА

2014-11-21

Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» (УБА) оголосила переможців конкурсу «Бібліотека – громада: відкритий простір» за фінансової підтримки Фонду «Монсанто» (24.10.2014)

Серед 25 бібліотек – переможців із Вінницької, Житомирської, Рівненської, Полтавської та Черкаської областей стала Залузька сільська бібліотека – філіал Теплицького району.

За проектом «Бібліотека – громада: відкритий простір» сільська бібліотека у листопаді 2014 р. буде обладнана комп’ютерною та офісною технікою за підтримки Фонду «Монсанто», а користувачі бібліотек отримають безкоштовний доступ до Інтернету за підтримки органу місцевої влади та самоврядування. Також за проектом передбачено поповнення бібліотечних фондів книгами і періодичними виданнями.

Бажаємо сільській громаді с.Залужжя суспільної активності та розвитку